Już wkrótce
Nieustannie zamieszczamy nowe treści w serwisie Viaplay. Obserwuj tę stronę, aby dowiadywać się o naszych nadchodzących ulubionych i być na bieżąco.

Nadchodzące filmy i seriale

Nowy serial
Obejrzyj zwiastun
6.31 Sezon
Christiane i jej przyjaciele walczą o szczęście i wolność. Nastolatki dają się wciągnąć w wir szalonego życia nocnego Berlina, nie uznając żadnych zasad. Wkrótce ta euforia doprowadza ich na skraj przepaści.
Nowy serial
Obejrzyj zwiastun
1 Sezon
Detektyw Sharon Pici doświadcza paranormalnego koszmaru, gdy pewne śledztwo staje się jej obsesją. Musi teraz walczyć, by nie stracić zmysłów, stawiając czoła jej współpracownikom.
Nowy serial śr
1 Sezon
Mikael Hylin poświęcił lata na zebranie informacji o śledztwie w sprawie zabójstwa Olofa Palmego. Posłuchaj o ludziach ze sztokholmskiego podziemia kryminalnego i dowiedz się, jakim człowiekiem był sam Palme.
Nowy film czw
2021
Nawet po brutalnym wypadku, który dał mu trwałą kontuzję kolana, olimpijczyk Aksel Lund Svindal odmawia przejścia na sportową emeryturę. Przyjrzyj się ostatnim sezonom w karierze najlepszego narciarza wszech czasów.
Nowy serial 4 gru
1 Sezon
Nowy sezon 11 gru
Obejrzyj zwiastun
4.03 Sezony
Policjantka Johanna wraca do rodzinnego miasteczka Hammarvik na pogrzeb matki. W tym samym czasie w tym idyllicznym miejscu, gdzie wszyscy zdają się mieć tajemnice, zostaje znalezione ciało zaginionej dziewczyny.